Justs apmeklē Eirovīzijas ballīti Londonā

Raksta attēls - Justs apmeklē Eirovīzijas ballīti Londonā

21.04.2016 / Parmuziku.lv

Nedēļas nogalē (17. aprīlī) Justs Sirmais devās uz Londonu, lai pēdējo reizi pirms došanās uz Zviedriju tiktos ar Eirovīzijas faniem un prezentētu dziesmu “Heartbeat”, ar kuru kā pirmais uzstāsies dziesmu konkursa 2. pusfinālā 12. maijā. Kā īpašais viesis Londonas ballītē uzstājās pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa 6. vietas ieguvēja Aminata, kura ir arī Justa izpildītās dziesmas autore.

Šogad Eirovīzijas dalībnieki aktīvi apmeklē Eirovīzijas iesildīšanās ballītes un tiekas ar faniem. Uz Amsterdamu bija devušies 26 valstu pārstāvji, savukārt ballīti Londonā apmeklēja dalībnieki no 18 valstīm – Albānijas, Austrijas, Bulgārijas, Horvātijas, Kipras, Francijas, Islandes, Īrijas, Itālijas, Maķedonijas, Maltas, Montenegro, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Zviedrijas, Anglijas un, protams, Latvijas! Ar daudziem dalībniekiem Justs jau bija paspējis iepazīties Rīgā un Amsterdama, ar citiem tikās pirmo reizi.

Kā ierasts, pirms koncerta Eirovīzijas konkursa dalībnieki tikās arī ar medijiem. Arī šo pasākumu apmeklēja krietns pulks preses pārstāvju no visas Eiropas. Justs sniedza interviju britu raidsabiedrībai BBC, kā arī citu valstu medijiem.

Londonas publikai Justs prezentēja ne tikai Eirovīzijas dziesmu “Heartbeat”, bet arī savu jaunāko dziesmu “Fly away”, kuru pārpildītajā “Café de Paris” zālē atzinīgi novērtēja ne tikai klausītāji, bet arī Eirovīzijas dalībnieki. 

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Pusfināli notiks 10. un 12. maijā, bet lielais fināls – 14. maijā. Justs Eirovīzijas dziesmu konkursa 2. pusfinālā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.

Konkursu tiešraidē varēs vērot LTV1 ēterā.     

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!