Kate Elpo publicē sirsnīgu videoklipu par ilgām karantīnā

Raksta attēls - Kate Elpo publicē sirsnīgu videoklipu par ilgām karantīnā

03.06.2020

Pēc vairāku gadu klusuma, autore un izpildītāja Kate Elpo izdod jaunu dziesmu un video, kas tapuši attālināti karantīnā Berlīnē un Rīgā.

Dziesmas nosaukums “be-longing” ir vārdu spēle starp “ilgoties” un “būt kopā, piederēt” un, lai arī dziesma radīta vairākus gadus atpakaļ, tieši pēdējo mēnešu notikumi likuši to ierakstīt un publicēt.

 

Autores vārdiem, "apsēsties un izdziedāt to, ko jūtu, bet nevaru izrunāt vai aptvert, ir mana pašterapija. Arī esot karantīnā un ievērojot sociālo distancēšanos, mūzika palīdz un dziedē. Redzot kā man tuvi cilvēki pārdzīvo būšanu šķirti, daži no viņiem pat piespiedu kārtā dažādās valstīs, pie manis atnāca sajūta, ka varbūt manas dziesmas var noderēt arī citiem. Tā tika ierakstīta "be-longing"."

Dziesma "be-longing" tapusi kopā ar Valteru Sprūdžu (ģitāras, bass, papildvokāli, līdzproducents), miksu un māsteru veicis Kārlis Būmeisters. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Kate Elpo. Dziesma pieejama YouTube, Bandcamp, Soundcloud.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!