Klajā nāk Artura Gruzdiņa debijas albums “Aplī”.

Raksta attēls - Klajā nāk Artura Gruzdiņa debijas albums “Aplī”. Foto: Filips Šmits

12.02.2020

Šī gada 12.februārī klajā nāk TV šova X-Faktors pirmās sezonas uzvarētāja Artura debijas albums “Aplī”.

Arturs par albumu izsakās sekojoši: “Emociju izvirdumi, paldies Dievam, nav mana stiprā puse, bet radot  albumu “Aplī” tie parādījās un es tiem arī ļāvos – gan pozitīvajiem, gan ne tik ļoti.  Es savos 26 gados vēl neesmu pieredzes ceļos un neceļos nogājis pārāk tālu, bet stāsti, ko var dzirdēt albuma tekstos, ir īsti - par dūrēm gaisā sekojot sapņiem, par neizmērojamu laimi un lielu nelaimi, par dusmām, cerībām un pārpasaulīgu mīlestību. Dziesmas ir tiešas un patiesas un sintētika nav to sinonīms, dzīvie instrumenti valda pār skanējumu.”

Albumu producēja Reinis Sējāns, skaņu inženieris -  Gatis Zaķis. Arturs par savu pirmo ierakstu pieredzi ar producentiem stāsta: “Viņi man neļāva iesēsties komforta zonā un par to esmu ļoti pateicīgs, jo domu lidojumam nebija robežu. Bija ļoti interesanti vērot, kā dziesmas attīstījās no to pirmajām versijām, līdz tam, ko var dzirdēt gala ierakstā. Albums tapa vairāk kā gadu, tajā ir dzirdamas 12 kompozīcijas un man ir patiess prieks, ka nu tas  ir sasniedzis klausītāju ausis.”

Albums iznāk mūzikas ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē,  ar kuru līgumu Arturs ieguva, uzvarot minētajā TV šovā  X Faktors.

Albuma “Aplī” koncerti gaidāmi 7.martā koncertzālē “Valmiera”, 15.martā Alūksnes kultūras centrā, 18.aprīlī Liepājas kultūras namā “Wiktorija” un 23.aprīlī Rīgā, “Spīkeru koncertzālē”. Biļetes  tirdzniecībā ekase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!