Koncertprogramma “Kamēr vien gliemeži skrien...” izdota apjomīgā dubultalbumā

Raksta attēls - Koncertprogramma  “Kamēr vien gliemeži skrien...” izdota apjomīgā dubultalbumā Publicitātes foto

23.11.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Daumanta Kalniņa un ģitārista Kaspara Zemīša koncertprogramma “Kamēr vien gliemeži skrien...” ar Imanta Kalniņa dziesmām tagad ir pieejama arī ieraksta veidā. Mūzikas albuma formāts ir apjomīgs - tajā ir divi cd un publicēti visu dziesmu dzejas teksti. Dubultalbumā iekļautas arī Imanta Kalniņa ierunātās esejiskās pārdomas.

Dubultalbuma veidošanā līdzās Daumantam Kalniņam un Kasparam Zemītim piedalījušies arī skaņu režisors Gustavs Ērenpreiss, masterss Benjamin Lustig, muzikālais konsultants Juris Vaivods, dizains Brālis Y, dubultalbuma producente Anda Zadovska, mūzikas ieraksts veikts Mūzikas namā Daile.

23. un 24. novembrī Mūzikas namā Daile izskanēs koncerti “Kamēr vien gliemeži skrien...”, un apmeklētājiem tā būs pirmā iespēja iegādāties tikko izdoto mūzikas ierakstu.

Arī pēc koncertiem dubultalbums nopērkams Mūzikas namā Daile (Kr. Barona ielā 31), Jāņa Rozes grāmatnīcās un citās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās visā Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!