Kriss Noa publisko jaunu singlu “The Line”

Raksta attēls - Kriss Noa publisko jaunu singlu “The Line” Foto: Filips Šmits

17.01.2020

Kriss Noa (Chris Noah) piedāvā jaunu singlu “The Line” no martā gaidāmā EP jeb mini-albuma.

Kā stāsta Kriss, dziesmā “The Line” viņš ir centies izstāstīt stāstu par to, kā dažkārt vide un apstākļi mainās, pats cilvēks arī mainās, taču ir sajūtas un emocijas, kas paliek tevī pašā nemainīgas -  lai arī kā tās censtos atstāt pagātnē. 

Muzikālo materiālu dziesmai Kriss sāka rakstīt viens, taču vēlāk pievienojās pavadošās grupas taustiņ instrumentālists Mārcis Jukumsons -  Jukumnieks, ar kuru kopā pabeidza dziesmas rakstīšanu un ievirzīja to žanriskajos rāmjos. Gan šo singlu, gan pārējās mini-albumā iekļautās dziesmas Krisa Noa ierakstīja sadarbībā  ar britu mūzikas ierakstu producentu Kristoferu Harisu (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.), ar kuru mūziķis jau sadarbojās iepriekš.“The  Line” klajā nāk ierakstu kompāniju “Made in Baltics”/”Sony Music Entertainment”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!