Kristaps Pujāts laidis klajā savu jaunāko singlu “Ziemassvētku zīds”

Raksta attēls - Kristaps Pujāts laidis klajā savu jaunāko singlu “Ziemassvētku zīds”

22.11.2016 / Parmuziku.lv

Kristaps Pujāts ierakstījis jaunu, melodisku Ziemassvētku dziesmu, kas veidota kā romantisks stāsts ar mīklainām beigām.

Mūziķis Kristaps Pujāts tikko kā laidis klajā savu jaunāko singlu – “Ziemassvētku zīds”. Kā stāsta pats dziesmas autors: “Stāsts ir par kādu puisi, kuram ir lieliska draudzene, attiecības. Viņi kopā gan dzīvo, gan brīnišķīgi pavada laiku. Abi ir kā radīti viens otram. Bet diemžēl puisim pret viņa izvēli ir jādodas prom svarīgā uzdevumā. Bet draudzene neko nezina par viņa noslēpumaino nodarbošanos, un šķiet, ka pat īsti nezina, kas ir viņš pats… Un Ziemassvētku vakars ir viņu pēdējā tikšanās reize. Kas notiks tālāk? Es vēl nezinu..”
Kristapa muzicēšanas stils nav vienos rāmjos ieliekams. Dziesmas vienmēr ir melodiskas, lakoniskas un stilistiski dažādas, kuras brīžam pat ar pāris vārdiem spēj izstāstīt veselu stāstu.

Dziesma ierakstīta Kristapa dzimtajā Liepājā – Ivara Sudmaļa ierakstu studijā, kurā tika veikts gan ieraksts, gan apstrāde, gan dziesmas producēšana. “Mēs jau kādu laiku sadarbojamies ar Kristapu. Un man ļoti patīk ar viņu strādāt – bieži vien viņš atnāk ar vairākām dziesmām, kuras ir rūpīgi apdomātas un noslīpētas, un ar katru nākamo dziesmu viņš nebeidz mani pārsteigt gan ar materiālu, gan tā pasniegšanu, gan stilu dažādību. Vairākas dziesmas, kā piemēram šī, tiek atnestas tikai ar balss melodiju un akordiem, bet, klausoties un ierakstot dziesmu, man ļoti skaidri uzreiz top bilde, kāda varētu tapt šīs dziesmas gala versija. Domāju, ka Kristapam pašam bieži ir pārsteigums – atnāca uz studiju ar vienu dziesmu, aizgāja ar citu.” – tā par šo sadarbību stāsta studijas saimnieks Ivars Sudmalis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!