Mūziķis sarakstījis Ziemassvētku dziesmu par ilgām pēc mājām (VIDEO)

Raksta attēls - Mūziķis sarakstījis Ziemassvētku dziesmu par ilgām pēc mājām (VIDEO) Ekrānšāviņš

20.12.2016 / Aiga Leitholde

Ārzemēs dzīvojošais latviešu mūziķis Lukass Edgars sūta sveicienus uz mājām ar Ziemassvētku dziesmu "Kur Zvani Skan Kā Atbalss". Dziesma vēsta par ilgām pēc mājām un ārzemēs jūties kā svešinieks.

"Pēdējos 5 gadus esmu dzīvojis prom no ģimenes un arī pāris Ziemassvētkus pavadījis vienatnē - šīs emocijas kristalizēju dziesmā, " saka Lukass Edgars, mūziķis un mūzikas producents, grupas "The Grand Bay" līderis, kas šobrīd savas radošās gaitas šobrīd turpina Ņujorkā.

Dziesmas "Kur Zvani Skan Kā Atbalss" mūzikas Lūkass Edgars. Viņš arī dzied un spēlē klavieres. Vārdus mūziķis sarakstījis kopā ar Diānu Lapsu. Dziesmas videoklips filmēts slavenajā Koniailendas (Conny Island) pludmalē. Dziesmas noskaņai bija nepieciešams sniegs, kas kā brīnums tika arī sagaidīts.

"Sākumā skanošais meksikāņu dziesmas fragments attēlo ārzemes. Okeāna plašums un attālums, apsnigusī pludmale ir kā pretēji spēki, starp kuriem esam mēs, ārzemēs dzīvojošie latvieši," videoklipu komentē mūziķis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!