Laima Dimanta prezentē singlu Rāmavas muižā

Raksta attēls - Laima Dimanta prezentē singlu Rāmavas muižā Foto: Tenis Dimants

02.05.2016 / Parmuziku.lv

Aprīļa izskaņā Rāmavas muižā notika Laimas Dimantas koncerts, kura laikā tika prezentēta projekta jaunā dziesma “Kas pateiks”.

Šodien, kad aizdomājamies par dabas saudzēšanu un tās skaistumu, apmeklētājiem bija iespēja uz mirkli izrauties no pilsētas kņadas un steigas, izbaudot brīnišķīgu noskaņu vēsturiskajā Rāmavas muižā, kuru ieskauj ainavu parks ar retām koku sugām un rāmi tekošu upīti.

Šajā harmoniskajā gaisotnē savas gaitas pie klausītājiem uzsāka dziedātājas Laimas Dimantas liriskais skaņdarbs “Kas pateiks”, kura mūzikas autori ir Laima Dimanta (vokāls), Pauls Arnicāns (ģitāra), Mareks Auziņš (bass), Pauls Eglītis (bungas) un Didzis Soste (klavieres), bet teksta autore - Elīna Zālīte, ieskaņojis un miksējis - Jānis Eglītis. Dzejolim, kas ir pamats dziesmas “Kas pateiks” tekstam, oriģinālnosaukums ir “Cilvēka meklēšana”, un tas stāsta par patiesas cilvēcības lomu ikviena dzīvē.

Dziesmu radījām kopīgi ar grupu, muzicējot Susējā. Radošais gars un dabas tuvums ļāva ieskatīties dziļāk sevī,

stāsta Laima.

Laima Dimanta ir gan dziesmu izpildītāja, gan mūzikas un tekstu autore. Viņa ieguvusi maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un kā soliste sevi pierādījusi grupā “Camillas” un iedziedājusi singlu “Mainīt pasauli” kopā ar mūziķi Gustavo. Dziedātāja darbojusies arī “Riga Singing Week” kā meistarklašu vadītāja. Publikas atzinību guvusi, uzstājoties festivālā Positivus 2014 un labdarības koncertos sadarbībā ar organizāciju Ziedot.lv. 2015. gada nogalē Laima Dimanta izdeva mini albumu “Mieram”, kas meklējams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!