Latvijas mūzikas festivālu gaidītāko mākslinieku plakāts

Raksta attēls - Latvijas mūzikas festivālu gaidītāko mākslinieku plakāts Publicitātes foto

20.06.2017 / Parmuziku.lv

Uz laiku līdz vasaras izskaņai atvērts interaktīvais plakāts, kurā jebkurš var atrast sarakstu ar visiem Latvijas mūzikas festivāliem.

Plakātā jebkurš var arī pievienot un balsot par saviem šīs vasaras gaidītākajiem māksliniekiem, piedalīties izlozē par festivālu brīvbiļetēm un vienuviet atrast sarakstu ar visiem Latvijas mūzikas festivāliem. Plakāts pieejams festivali.kurp.es.

 

Iniciatīvu 2012.gadā radīja dizaina un mūzikas mārketinga aģentūra «JVeart» un šogad turpina pasākumu radara platforma www.kurp.es.

 

Projekta, kas ik gadu maina savu veidolu, mērķis ir apzināt visus Latvijas mūzikas festivālus un radīt alternatīvas kā sadzirdēt par māksliniekiem, kuri tajos uzstāsies. Šogad Latvijā norisināsies 35 mūzikas festivāli ar vairāk kā 600 māksliniekiem.

 

"Latvian Music Summer" plakāts būs aktīvs un lietotājiem pieejams līdz mūzikas vasaras izskaņai augusta pēdējā nedēļā.

 

“Latvian Music Summer" neveido festivālu organizatori vai festivālu reklāmai atvēlētie budžeti, jo patiesa nozīme ir tikai mūzikai un tās klausītājiem. Tādēļ šīs nav sacensības festivālu vai mūziķu starpā, jo katram no tiem mūsu sirdīs jau ir īpaša vieta. Šis ir patiess un caurspīdīgs eksperiments starp mūziku, festivāliem un cilvēkiem, kas kopā veido vienu varenu piedzīvojumu trīs vasaras mēnešu garumā,” par projektu tapšanu stāsta autori.

 

Papildu info

www.festivali.kurp.es | www.kurp.es

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!