Latvijas Radio bigbends un grupa “The Sound Poets” ieraksta kopīgu albumu

Raksta attēls - Latvijas Radio bigbends un grupa “The Sound Poets” ieraksta kopīgu albumu Foto: Kaspars Balamovskis

18.09.2020

Paredzētā albuma nosaukums ir "Latviešu džeza svīta IV" un tas ir nākamais ieraksts Latvijas radio bigbenda “Latviešu džeza svīta” sērijā.

Albumā iekļauti bigbenda mūziķu – bundzinieka Arta Oruba un saksofonistu Dāvja Jurkas un Kristapa Lubova – jaundarbi, kā arī īpaši veidoti aranžējumi “The Sound Poets” skaņdarbiem. Albumu paredzēts izdot 2021.gada februārī un tam sekos koncerti Ogrē, Līvānos un citur Latvijā. Ieraksta skaņu inženieris ir Gustavs Ērenpreiss. Ieraksts norisinājās Latvijas Radio 1.studijā, 14.09-16.09.2020. Albums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un VSIA “Latvijas Koncerti” atbalstu.

Kārlis Vanags

Šis ieraksts man kā bigbenda mākslinieciskajam vadītājam ir devis iespēju iepazīt savus kolēģus no citas puses – kā komponistus; tā ir šī projekta pievienotā vērtība, kas to padara interesantu un unikālu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!