Latvijas Rokmūzikas asociācijai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss

Raksta attēls - Latvijas Rokmūzikas asociācijai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss

04.07.2017 / Parmuziku.lv

Lēmums pieņemts 2017.gada 27.jūnija notikušajā Sabiedriskā labuma komisijas sēdē.

Latvijas Rokmūzikas asociācija ir biedrība, kuras mērķis ir veikt sabiedriskā labuma darbību – radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, popularizējot Latvijas rokmūziku, kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu (turpmāk – rokmūziķu) integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību (rokmūziku).

Latvijas Rokmūzikas Asociācija aicina sekot līdzi turpmākajām biedrības aktivitātēm un jaunumiem mājaslapā www.lrma.lv, kā arī biedrības lapām lielākajos sociālajos tīklos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!