Laura Rizzotto jaunais mūzikas videoklips veidots slavenā seriāla "Draugiem" noskaņās

Raksta attēls -  Laura Rizzotto jaunais mūzikas videoklips veidots slavenā seriāla "Draugiem" noskaņās

12.01.2021

Draugi (Friends TV Show) sižeta līnijas ir piepildītas ar romantiskām attiecībām, kas zied un uzsprāgst, līdzīgi kā Rossam un Reičelai (Ross & Rachel). Savā jaunākajā dziesmā “Ross & Rach”, Los Andželosā dzīvojusī dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto sniedz mums 90. gadu garšu, atsaucoties uz seriāla bēdīgi slavenajām pāru šķiršanām, lai pastāstītu savu personīgo stāstu.

Ross un Reičela (Ross & Rachel) ir kopā-šķirti-kopā pāris, kuri samierinās un sēriju finālā saiet kopā. Tomēr Brazīļu/Latviešu dziedātāja dalās, ka viņas stāsts bija līdzīgāks Monikas un Ričarda (Monica & Richard) notikumiem: romance, kas neizdzīvoja visus kāpumus un kritumus.

“Šī dziesma ir autobiogrāfiska un runā par disfunkcionālām attiecībām. Piedziedājumā dziesmas vārdi piemin ikonisko pāri, kuri rezonē paaudžu atmiņā. Rossa un Reičelas, kā arī Monikas un Ričarda tikšanās stāsti palīdz mums labāk saprast grūtības atrast mīlestību un pārdomāt mūsu sarežģītās randiņu pieredzes, kurām var būt laimīgas beigas… vai arī nē”, stāsta dziedātāja.

Mūzikas video klipā blondajai viesmīlei ir apnikušas viņas nogurdinošās attiecības, ir gatava šķirties un iet tālāk. Kamēr brunete attēlo kādu ievainojamu un izpostītu pēc smagas šķiršanās. Emocionālā nasta tiek parādīta pāra pēdējā dejā un kad viņa bezcerīgi smēķē bijušā cigāru.

Laura un viņas māsa Karolina Rizzotto (Carolina Rizzotto), kuras režisēja un producēja mūzikas videoklipu, viscaur video izvietoja Lieldienu olas kā slēptas parodijas un iekšējos jokus, lai padarītu video klipu vēl labāku. Māsas paslēpa Latvijas karogu mūzikas videoklipā, lai godinātu savas Latvijas saknes un radītu jautru spēli ar Latvijas faniem: vai vari pamanīt Latvijas karogu? Vēl piebilstot, Laura, kura pārstāvēja Latviju Eirovīzijā 2018. gadā ar savu dziesmu “Funny Girl”, ir uzvilkusi savu Nameja gredzenu un saules zīmes kaklarotu, kura sauc par saviem laimes simboliem. Šis divas dārglietas Laura arī bija uzvilkusi savā Eirovīzijas performancē.

“Kā režisorei mans uzdevums bija pastāstīt oriģinālās dziesmas stāstu caur popkultūras lēcu, lai padarītu tās ziņu vēl saistošāku”, dalās Karolina. “Abi mūzikas video klipa varoņi tiek galā ar sarežģītām attiecībām, kurām šķietami nav nākotnes. Viņas ir vienādi neapmierinātas, bet ar savām jūtām tiek galā dažādos veidos. Kad Tava sirds ir salauzta, tas ir tikai normāli iet cauri emociju viļņiem un šis video klips parāda ceļu uz tikšanu pāri sāpēm.”

Beidzot Laura dalās ar interesantu faktu: “Mēs ierakstījām mūzikas videoklipa daļu kafejnīcā, kurā mēs agrāk visu laiku pavadījām laiku Los Andželosā, kurā valda Ņujorkas atmosfēra. Mēs ar Karolinu jokojām, ka šī vieta ir kļuvusi par mūsu privāto Central Perk … mēs nezinājām, cik mums bija taisnība."

Laura Rizzotto is latviešu/brazīļu dziedātāja/dziesmu autore, kura dzīvo Los Andželosā, Kalifornijā. Savu pirmo pašrakstīto albumu “Made in Rio” izlaida 17. gadu vecumā kopā ar Universal Music Brazil. Drīz pēc tam Laura ieguva stipendiju Berklee mūzikas koledžā un pārvācās dzīvot uz ASV, lai tiektos pēc internacionālas karjeras. Berklee absolventei ir arī CalArts grāds un ir ieguvusi maģistra grādu mūzikas izglītība Kolumbijas universitātē. No tā laika Laura ir izvēlējusies neatkarīgas mākslinieces ceļu un izlaidusi vēl vienu albūmu, kā arī EP ar savām oriģinālajām dziesmām.

Laura ir dalījusi skatuvi ar zvaigznēm kā Demi Lovato, Colbie Caillat un Rosanne Cash. Viņa ir arī sadarbojusies ar Grammy balvas ieguvēju, maestro Eumir Deodato un strādā kā portugāļu vokālo treneri pie pasaules superzvaigznes Jennifer Lopez.

Laura ir dubultā pilsonība un pārstāvēja Latviju Eurovīzijas Dziesmu Konkursā 2018. gadā, kas ir lielākais mūzikas festivāls pasaulē, kur viņa izpildīja savu oriģināldziesmu “Funny Girl” gandrīz 200 miljonu skatītāju auditorijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!