LAURA RIZZOTTO laiž klajā savu jauno mūzikas videoklipu "STRANGERS"

Raksta attēls - LAURA RIZZOTTO laiž klajā savu jauno mūzikas videoklipu "STRANGERS" Publicitātes foto

20.07.2021

“Strangers” ir mūsdienu akustiskā popmūzika par sevis atklāšanu.

"Kas padara šo dziesmu man tik īpašu, ir tas, ka tā ir melodiski smalka, bet teksta vēstījums ir spēcinošs. Ir skumji ļaut kādam, kas tev rūp, aiziet, bet ir tik spēcīgi zināt, ko tieši vēlies un būt spējīgam aiziet prom, ja tas tā nav,” stāsta Laura. 

Dziesmas autore ir pati Laura Rizzotto un godalgotā Kolumbijas dziesmu autore un producente Ali Stouna, kura ir strādājusi ar tādiem māksliniekiem kā Mary J Blidge, Justin Bieber un citiem.

Dziesmas video, kuru ir veidojusi sieviešu grupa un kuru producējusi, un filmējusi Karolīna Rizzotto (Carolina Rizzotto). Video horeogrāfe ir Camila Rodrigues. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!