Liene Grosa svētku laikā dāvina klausītājiem dziesmu “Dus saldā mierā Betlēme”

Raksta attēls - Liene Grosa svētku laikā dāvina klausītājiem dziesmu “Dus saldā mierā Betlēme” Publicitātes foto

21.12.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķe un dziesminiece, grupas "Sus Dungo" dalībniece Liene Grosa svētku laikā dāvina klausītājiem dziesmu “Dus saldā mierā Betlēme”. Tā ir sirsnīga zviedru komponistes Emmijas Keleres (Emmy Köhler) dziesma, kurai latviešu teksta autors ir teologs Arnolds Grosbahs.

Liene stāsta: “Dziesmā tiek izstāstīts kā eņģelis iededz Betlēmes zvaigzni, un arī es novēlu ikkatram acu priekšā iztēloties zvaigznes iemirdzēšanos, ieraudzīt zvaigzni un sekot pa tās rādīto ceļu pie Kristus bērniņa. Lai izgaismoti, mierpilni un silti svētki mums visiem, esot kopā ar tuvākajiem! Ceru, ka dziesma jūs iepriecinās un noskaņos svētkiem!”

Ieraksts tapis MP Rec, miksēja un māsterēja Māris Prindulis, čella partiju autore un izpildītāja Juta Bērziņa, Liene iecerēja, dziedāja un spēlēja gitarleli un zvaniņus.

Tapšanas procesā ir arī Lienes otrais albums, kas savu dienas gaismu ieraudzīs Jaunajā gadā. Lienes debijas albums "Klātbūtnes ezerā" iznāca pērn pavasarī un tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai dziesminieku kategorijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!