Lietuviešu synth pop / indie rokeri Deeper Upper atgriežas Latvijā!

Raksta attēls - Lietuviešu synth pop / indie rokeri Deeper Upper atgriežas Latvijā! Publicitātes foto

09.02.2017 / Parmuziku.lv

Ar diviem koncertiem februārī Rīgā atgriezīsies viena no Lietuvā atzītākajām indie mūzikas grupām - "Deeper Upper". 17. februārī grupa piedalīsies Latvijas Mākslas akadēmijas 79. karnevālā, savukārt 18. februārī plkst. 23:30 grupa kāps uz Latvijas 1. Rokkafejnīcas skatuves, kurā sniegs bezmaksas koncertu visiem interesentiem.

Aizvadītā gada novembrī "Deeper Upper"  laida klajā ilgi gaidīto debijas albumu “Mirrors” jeb “Spoguļi”, kas uzreiz tika atzīts par vienu no top 2016. albumiem Lietuvā. Albums pieejams populārākajos mūzikas straumēšanas servisos un tā digitālo versiju iespējams iegādāties iTunes, Amazon un citos tiešsaistes veikalos. Tomēr "Deeper Upper" paliek uzticīgi CD formātam.

Grupa atklāj, ka fiziskā iepakojuma izveidei pievērsta īpaša rūpība. Vāka dizainu izstrādājis talantīgs lietuviešu dizainers Tomas Markevičius, un iepakojuma sastāvā atrodamas detaļas, kas pēc īpaša pasūtījuma ražotas spoguļu rūpnīcā. Katrs iepakojums salikts grupas pašu rokām, un tas padara albumu par ekskluzīvu roku darbu. Albuma “Mirrors” pamatdoma ir ieraudzīt savu patieso būtību. Dziesmas ir kā spoguļi - tie atspoguļo jūtas un emocijas. “Mēs uzskatām, ka ikviens, kurš klausīsies albumu, ieraudzīs tajā kaut ko no sevis”, atklāj "Deeper Upper".

"Deeper Upper"  pirmo reizi parādījās 2010. gadā, pakāpeniski iegūstot atpazīstamību Lietuvā un citās Baltijas valstīs. 2013. gadā "Deeper Upper" divas februāra nedēļas nogales aizvadīja koncertējot dažādās Latvijas pilsētās, uzsākot grupas pirmo nopietno tūri ārpus Lietuvas robežām. Tūrē līdzi devās arī pašmāju grupas "Pyro Trees" un toreiz vēl mazpazīstamie "Carnival Youth". Deeper Upper uzstājāušies vairākos Latvijas festivālos, tostarp Positivus (2013.).

Pirms debijas albuma izdošanas, "Deeper Upper" izlaida 2 EP albumus - "Structures" (2013) un "Ceremony" (2015). 2014. gadā grupa ieņēma 1.vietu starptautiskajā mūzikas konkursā "EuroMusic Contest", Francijā un nākamajā gadā devās Eiropas tūrē, kur aizvadīja 12 koncertus Vācijā, Francijā, Nīderlandē, Austrijā un citās valstīs. Tajā pašā gadā Deeper Upper tika nominēti Lietuvas Mūzikas balvai kategorijās "Uzlecošā grupa" un "Labākais mūzikas video" ( "Unity").

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!