LTV konkursā Supernova 2016 uzvar Justs

Raksta attēls - LTV konkursā Supernova 2016 uzvar Justs Publicitātes foto, F64

29.02.2016 / Parmuziku.lv

Svētdien, 28. februārī, LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2016 finālā ar dziesmu “Heartbeat” uzvarēja Justs, izcīnot arī iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas notiks Stokholmā.

Finālā par uzvaru sacentās četri dalībnieki – grupa “Catalepsia”, duets “MyRadiantU”, Justs un Marta Ritova. Otro vietu ieguva grupa “Catalepsia”, trešo vietu ieņēma duets “MyRadiantU” bet ceturtajā vietā ierindojās Marta Ritova.

Pēc katras uzstāšanās žūrija, kuras sastāvā bija Ieva Kerēvica, Kaspars Roga, Guntars Račs un Intars Busulis, komentēja priekšnesumu, dziesmu un tās izredzes uz starptautiskās skatuves, taču žūrija šoreiz vairs rezultātu neietekmēja – uzvarētāju noteica tikai skatītāju balsojums pa telefonu un internetā.

Žūrijas pārstāvis Guntars Račs par finālu sacīja: “Man prieks, ka bija reāla cīņa,” savukārt Intars Busulis uzvarētājam novēlēja piepildīt mūsu visu sapņus un uzvarēt “Eirovīzijā”.

TV tiešraidi vadīja Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš, kuru stils jau ceturto nedēļu izraisa plašas diskusijas sociālajos tīklos. Visas četras svētdienas šova vadītāji no galvas līdz kājām bija tērpušies tikai un vienīgi latviešu dizaineru darinājumos, kurus viņiem piemeklēja stila dizainere Iveta Vecmane.

Pirmo reizi LTV7 ēterā paralēli LTV1 tiešraidei bija skatāma “Supernovas” fināla tiešraide ar surdotulkojumu, ko nodrošināja Elza Volonte un Ainārs Ostvalds.

Sabiedrisko mediju portālā “LSM.lv” bija vērojams īpašs iesildošais raidījums un fināla alternatīvā tiešraide, kuru vadīja grupas “Transleiteris”. Pie viņiem viesojās gan konkursa finālisti un žūrija, gan arī mūzikas eksperts Edgars Raginskis no Latvijas Radio 3 – Klasika. Puiši bija apņēmušies pārstāvēt visus dīvāna ekspertus, gudri runājot un spriedelējot par lietām, kurās paši nemaz tik labi neorientējas.

Publicitātes foto

Analizējot konkursa finālistu un viņu atbalstītāju aktivitāti sociālajos tīklos, sociālo tīklu eksperts un “Inspired Digital” vadītājs Arturs Mednis raidījuma gaitā centās prognozēt uzvarētāju. Interesanti, ka, tāpat kā pagājušajā gadā, uz sociālo tīklu rādītājiem balstītās prognozes izrādījās precīzas.

“Supernova 2016” finālā uzstājās elektroniskās mūzikas projekts “Bandmaster” ar jauno singlu “Us” un žūrijas pārstāvis Intars Busulis ar savu jauno dziesmu “Miglas rīts”. Uz “Supernovas” skatuves – vietā, kur “viss sākās” - atgriezās arī konkursa pirmās sezonas uzvarētāja Aminata, prezentējot savu jauno dziesmu “Fighter.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!