Madara Grēgere izdod dziesmu "Man tevi vajag daudz"

Raksta attēls - Madara Grēgere izdod dziesmu "Man tevi vajag daudz" Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Madaras Grēgeres līdz šim pazīstamākā dziesma ir iedvesmojošā “Miljons domu nakts”, kuru iepazina visi, kas sekoja viņas gaitām LNT muzikālajā šovā “Dzimuši mūzikai”. Tagad Madara piedāvā jaunu dziesmu "Man tevi vajag daudz".

Madara Grēgere: "Ir klāt pavasaris, pasaule mostas no jauna, un atkal viss sāk skanēt savādāk un dīvaini smaržot, jo gaisā virmo mīlestības elpa. Šīs sajūtas ir iedvesmojušas arī mani, neapstāties savā radošajā darbībā un radīt jaunu dziesmu."

Mūzikas autore ir pati Madara, bet dziesmas vārdu autori šoreiz ir divi - dzejnieki Aleksandrs Kaija un Gatis Zotovs. Ar abiem radoša sadarbība bijusi jau iepriekš. Dziesmu producējis Jānis Čubars, ar kuru sadarbībā aizsākās strādājot pie dziesmas "Karuselis", kas ierakstīta duetā ar novadnieku Robertu Pētersonu un kura savulaik guva vērā ņemamus panākumus "Muzikālajā bankā". Vēl šī gada sākumā Madara ar dziesmu "You and I" piedalījās LTV konkursā Supernova.

Madara Grēgere: "Es pamazām realizēju savus sapņus. Ierakstu jaunas dziesmas un gatavojos savam debijas albumam."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!