Marija Naumova izdod singlu “Vasaras nakts”

Raksta attēls - Marija Naumova izdod singlu “Vasaras nakts” Foto: Svetlana Hačaturova

05.08.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Marija Naumova pēc vairāku gadu pārtraukuma strādā pie jauna albuma “Uz ilūziju tilta” izdošanas šī gada rudenī un jau tagad klausītāji var iepazīties ar pirmo singlu "Vasaras nakts".

Oriģināldziesmu albums ir sadarbības projekts starp Latviju un Franciju. Albuma dziesmu vārdus rakstījuši izcili latviešu dzejnieki - Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis Sebastjens Žinjo (Sébastien Giniaux) - viens no labākajiem ''manuš" (manouch) jeb franču džeza stila ģitāristiem pasaulē.

Albuma muzikālais pavadījums ierakstīts Parīzes ierakstu studijā "Midlive", vairāk pazīstamai kā "Vogue" studijai ar 60 gadu veiksmīgas darbības vēsturi. Ierakstā piedalījušies lieliski franču mūziķi, to starpā Sebastjens Žinjo un Samī Dusso (Samy Daussat), kas Latvijas publikai ir pazīstami no Marijas iepriekšējiem projektiem Romani Rat un Pusnakts Parīzē, franču vijolnieks Matiass Levi (Mathias Levy), virtuozs džeza vijolnieks, kurš plūcis laurus starptautiskos konkursos, Francijā populārais džeza pianists Lorents Epstei (Laurent Epstei), jaunā akardioniste Merilla Abas (Maryll Abbas) un citi .

Topošajā albumā "Uz ilūziju tilta" būs 10 jaunas oriģinālkompozīcijas."Vasaras nakts" vārdu autors ir Kārlis Vērdiņš, bet mūziku sarakstījis Sebastjens Žinjo.

Marija savas muzikālās karjeras laikā uzkrājusi lielu pieredzi, veidojot jaunas koncertprogrammas, līdz ar to attīstot gan savas vokālās dotības, gan paplašinot savu zināšanu horizontu, ar ko vēlas dalīties ar saviem klausītājiem. Marija Naumova pēdējo četru gadu laikā apbraukājusi Latviju, sniedzot 40 koncertu programmu "Pusnakts Parīzē". 2013. un 2014.gadā dziedātāja mūs pārsteidza pavisam neierastā veidolā programmā "Romani Rat" (Čigānu nakts), pulcējot uz skatuves profesionālus māksliniekus no piecām valstīm. Marija savas profesionālās darbības laikā sevi ir apliecinājusi kā mākslinieci ar augstu kvalitātes standartu, iemantojusi savu skatītāju un klausītāju mīlestību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!