Mārtiņš Jātnieks izdod dziesmu no pirmā solo albuma

Raksta attēls - Mārtiņš Jātnieks izdod dziesmu no pirmā solo albuma Publicitātes foto

29.02.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Tik ceļā" ir pirmā dziesma no topošā Mārtiņa Jātnieka albuma, kas iznāks maijā.

"Country mūzika ir tik dažāda, cik vien Tu to spēj iztēloties – dzīve bez lieliskām skaņām un dziesmās nav iedomājama! Es gribu iepazīstināt klausītājus ar savu skatījumu mūzikā un savā dzīves ceļā -  lauku dzīvē, iespējās un darbos, kurus aizvadu ikdienas. Šajā albumā šo dzīves ceļu izspēlēju sevis veidotās mūzikas taktīs.... Mans "Ceļš Taktīs"!" tā Mārtiņš Jātnieks.

Dziesmas "Tik ceļā" mūzikas un vārdu autors ir pats Mārtiņš Jātnieks, producents - Kristaps Krievkalns. Bungas, bass, taustiņi - Kristaps Krievkalns, Ģitāra - Ēriks Upenieks, Steel ģitāra - Kristaps Rullis, Back vokāls - Zane Biķe, Mix - Armands Treilihs.

Par dziesmu: "Dziesmu sarakstīju, pēc kārtējās aizvadītās garās darba dienas, kas paiet vienā skriešanā. Ceļš mājup vai uz kādu citu punktu ir mana ikdiena - tāpat arī ceļš uz sevis attīstīšanu man liekas ka būs mūžīgs. Un tā galvā ieskrēja doma par šo dziesmu, ķēros pie ģitāras un te ir rezultāts!"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!