Mārtiņš Ruskis izdod singlu „Daļa no sirds”

Raksta attēls - Mārtiņš Ruskis izdod singlu „Daļa no sirds” Publicitātes foto

11.02.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis ir izdevis jaunu singlu “Daļa no sirds”. Šo dziesmu angļu valodā “Still holding stars” mūziķis izpildīs konkursa “Supernova 2016” otrajā atlases kārtā.

Dziesma “Daļa no sirds” tapusi pirms gada. Tās stāsts ir par emocijām sirdī un prātā, vienpusēju, nepiepildītu mīlestību.

“Mīlestība, jūtas, kas ilgu laiku var sāpināt un nogulsnēties dziļākajos pakrūtes kambaros, neizgaistot pat vairāku gadu garumā. Lai arī kā to gribētos, šīs dziesmas stāsts nav par laimīgām beigām. Līdz ar to, manuprāt, tā ir emocionāli piesātināta un patiesa. Domājot par dziesmas izpildījumu konkursā “Supernova 2016”, protams, esmu saviļņots un nedaudz satraucies par to, kā skatītāji un žūrija svētdien vērtēs dziesmu angļu valodā “Still holding stars”. Lai arī, šī nebūs pirmā reize uz konkursa "Supernova" skatuves, modrība ir jāsaglabā un dziesmu izpildīšu uz visiem 110%! Lai arī kāds būtu rezultāts, šī būs jauna pieredze un iespēja priecēt manas mūzikas cienītājus,” stāsta Mārtiņš.

Dziesmas “Daļa no sirds” mūzikas un teksta autors ir pats dziedātājs, bet aranžiju veidojis Ivars Makstnieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!