Matīss Jākobsons publicē ģitāras solo skaņdarba “Gandrīz mierā” mūzikas video

Raksta attēls - Matīss Jākobsons publicē ģitāras solo skaņdarba “Gandrīz mierā” mūzikas video Publicitātes foto

14.07.2020

Riharda Menģa režisētais video klips kontrastē ar dziesmas smago elektriskās ģitāras skanējumu. Tādējādi atspoguļojot sentimentālo, nereti asociētu arī kā sievišķo rokmūzikas pusi.

Matīss Jākobsons: “Instrumentālā rokmūzika man vienmēr bijusi platforma, caur kuru varu izpaust savus centienus nesamierināties ar mūsdienu realitātes enigmātisko raksturu, saglabājot mūzikas dzīvesvaru pāri racionālām zināšanām bez vieduma” .

Mūzikas autors ir Matīss Jākobsons, bungas ieskaņoja Gustavs Pauna, skaņdarbu miksēja Māris Brensons, video izveidoja Rihards Meņģis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!