"Melo-M" pulcē 50 čellu orķestri

Raksta attēls - "Melo-M" pulcē 50 čellu orķestri Ekrānšāviņš.

29.12.2015 / Aiga Leitholde

Gatavojoties gada nogales lielkoncertam, čellu trio "Melo-M" mūziķi sapulcinājuši vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus vienotā čellu kolektīvā, kuram dots skanīgais nosaukums "Melo-M Mega-orķestris".

Īpašā čellu orķestra sastāvā līdztekus "Melo-M" mūziķiem Kārlim Auzānam, Miķelim Dobičinam un Jānim Paulam muzicē dažādu paaudžu Latvijas čellisti, sākot no mūzikas skolu audzēkņiem un studentiem līdz profesionāliem mūziķiem un čella spēles vecmeistariem.

"Esam gandarīti, ka šī gada noslēgumā mums izdevies radīt īpašu un vienreizēju kolektīvu, kas apvieno dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Jau pirmajos mēģinājumos sajutām, ka sajūtas, kas pārņem klausoties tik iespaidīga sastāva skanējumu, ir īpašas un neatkārtojamas. Līdz šim koncertos piedāvājām trīs čellus, tagad to būs vairāk nekā 53, tāpēc visi, kas vēlas to piedzīvot laipni aicināti tikties ar mums Kongresu namā 30. decembrī," pauž "Melo-M" mūziķi.

Lielkoncertā  izskanēs gan Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas trio izpildījumā, gan sagaidāma iespaidīgā orķestra muzicēšana koncerta noslēgumā.

"Melo - M" Vecgada lielkoncerts 30. decembrī no plkst. 19.00 būs skatāms arī tiešraidē straume.lmt.lv. Tiešraide būs pieejama ne tikai LMT klientiem, bet arī ikvienam interesentam un to iespējams noskatīties gan viedtālrunī un planšetē, gan datorā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!