"Mona De Bo" publicē pilnu “kur ir šeit?” versiju

Raksta attēls - "Mona De Bo" publicē pilnu “kur ir šeit?” versiju Foto: albuma “kur ir šeit?” vāks

10.03.2017 / Parmuziku.lv

Dueta "Mona De Bo” 84 minūšu skaņdarbs ģitārai, harmonijam un bungām “kur ir šeit?” no šodienas pilnā apjomā tiek straumēts Spotify, Deezer, Apple Music un Google Play, kā arī iegādājams iTunes un Bandcamp. Ieraksts tiks atvērts šosestdien, 11. martā, koncertā Rīgas Anglikāņu baznīcā.

Elektroniskā izdošana padara skaņdarbu pieejamu plašākai publikai, jo fiziskā veidolā tas tiks izdots ļoti ierobežotā tirāžā – piecpadsmit eksemplāros. Katrai no dubultajām vinila platēm ir piešķirts individuāls numurs. Ieraksta māksliniecisko noformējumu veido mākslinieka Ata Jākobsona darbi, atveidoti sietspiedes tehnikā. Tādējādi katrs plates īpašnieks kļūs arī par unikāla mākslas darba īpašnieku.

“Mēs priecājamies sadarboties ar Ati, jo viņa māksla pieskaras līdzīgam tēmu lokam, par ko domājām mēs, Tilžas luterāņu baznīcā ierakstot “kur ir šeit?,” stāsta „Mona De Bo” bundzinieks Edgars Eihmanis.

 Dubulto skaņuplati “kur ir šeit?” izdod mūzikas apgāds "I Love You Records”. Ieraksta atvēršanas koncerts notiks 11. martā Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā pl. 20.00 (ieeja no 19.30). Biļetes iepriekš pieejamas: https://www.311.lv/. Dienu iepriekš, 10. martā, Mona de Bo ievadīs Amerikāņu džeza un improvizētās mūzikas trompetista Pītera Evansa (Peter Evans) koncertu Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!