“Musiqq” izdod mini albumu “Bijis, ir un būs”

Raksta attēls -  “Musiqq” izdod mini albumu  “Bijis, ir un būs”

17.01.2023

Grupa “Musiqq” laidusi klajā mini albumu ar nosaukumu – “Bijis, ir un būs” un aicina svinēt tā iznākšanu koncertā, kurš notiks 14. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

Abumā ir iekļautas septiņas dziesmas, kuras veidotas kā sinerģija ar leģendārās grupas “Līvi” populārākajiem skaņdarbiem.

Šis ir jau sestais grupas “Musiqq” studijas albums, taču pirmais, kas veidots kā aranžija jau zināmām un populārām dziesmām.
Albuma tapšanā piedalījies arī ģitārists Uldis Beitiņš, saksofonists Alex Balinskis.

“Noklausoties jauno albumu, jasaka, ka esam patiešām priecīgi, jo mūsu mājsēdes laika eksperiments ir ieguvis pavisam reālas aprises. Šāds dziesmu radīšanas formāts, bija kaut kas jauns priekš Musiqq” dalās grupas dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

14. februāra koncertā, izskanēs Musiqq populārākās dziesmas, kā arī jaunā albuma kompozīcijas .

“Ar nepacietību gaidām mūsu koncertsērijas "Bijis, Ir un Būs" noslēguma koncertu un jaunā mini albuma prezentāciju vienuviet! Valentīndienas īpašajās noskaņās – 14. februārī, svinēsim albuma iznākšanu, kas jau tagad ir pieejams straumēšanas platformās! Tiekamies Rīgā, “Palladium”, jau pavisam drīz,” aicina Emīls un Marats.

Iegādājies biļetes jau tagad “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv
Biļetes ir pieejamas ierobežotā daudzumā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!