Mūžībā aizgājusi mūzikas veikala "Upe" vadītāja Sandra Amerika

Raksta attēls - Mūžībā aizgājusi mūzikas veikala "Upe" vadītāja Sandra Amerika Foto: pexels.com

18.08.2016 / Parmuziku.lv

Sandra Amerika, pazīstama kā melomāne, ierakstu kolekcionētāja, ar enciklopēdiskām zināšanām par mūziku, mūžībā aizgājusi 18. augustā, vēsta portāls delfi.lv.

Jau kopš deviņdesmitajiem gadiem Sandra Amerika ir bijusi saistīta ar mūzikas ierakstu tirdzniecību. Radio Naba viņa bija raidījuma "Improvizācija" vadītāja, iepazīstinot klausītājus ar džezu.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!