Mūzikas un mākslas festivāls Bildes aizsācies ar retrospektīvu izstādi

Raksta attēls - Mūzikas un mākslas festivāls Bildes aizsācies ar retrospektīvu izstādi Publicitātes foto

18.09.2015 / Parmuziku.lv

Mūzikas un mākslas festivāls Bildes šogad svin savu 30 gadu jubileju un tā ietvaros plānotas trīs izstādes. Pirmā divdaļīgā izstāde, kurā apkopoti mūziķu un citu radošo personību veidotie mākslas darbi, jau atklāta tirdzniecības centros Spice un Spice Home.

Abās izstādēs iespējams apskatīt 60 autoru 72 darbus. Izstādes darbus veidojuši mūziķi Valdis Atāls, Dzintars Beitāns, Jānis Brunovskis, Sandra Bula-Ziemele, Zane Dombrovska, Rodrigo Fomins, Igeta Gaiķe, Roberts Gobziņš, Andrejs Grims, Jānis Jubalts, Gvido Linga, Ilze Kalve, Agita Kaužēna, Uldis Kākulis, Mirta Krupeņina, Jolanta Mateusa-Kalniņa, Marts Kristians Kalniņš, Jānis Miltiņš, Laima Miltiņa, Arnis Miltiņš, Aldans Milzarājs, Lolita Novikova, Inta Pauļuka, Imanta Priekule, Bruno Priekulis, Valts Pūce, Olga Rajecka, Ikars Ruņģis, Dina Skreitule, Vita Stiģe-Škuškovnika, Jānis Vanadziņš, Āris Ziemelis; mākslinieki Ināra Garklāva, Inta Grīnberga-Milzarāja, Ansis Klintsons, Marta Krasta, Sigits Kreivaitis, Inguna Krolle-Irbe, Ināra Liepa, Zanda Milzarāja, Elita Patmalniece, Arvīds Plokšta, Indra Puķe, Maija Rezenberga, Linda Stepēna, Kārlis Stiģis, Jānis Straupe, Valdis Štrāls, Laima Vanadziņa, Aivars Vilipsons, Dace Visnola, Vija Zariņa, Kaspars Zariņš; aktieri Pauls Butkēvičs un Varis Vētra; fotogrāfs Valts Kleins; žurnāliste Jogita Cinkus; mūziķu bērni Artūrs Duboks, Simona Duboka, Magdalēna Kuple; kā arī Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Izstāde būs apskatāma līdz 30. oktobrim.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!