Mūziķe Evija Vēbere prezentē animāciju dziesmai “Sirdsbūt”

Raksta attēls - Mūziķe Evija Vēbere prezentē animāciju dziesmai “Sirdsbūt” Publicitātes foto

14.10.2018 / Parmuziku.lv

Evija Vēbere publicējusi animāciju šūpuļdziesmai “Sirdsbūt”. Ar šādu pašu nosaukumu jau šonedēļ būs klausāms mūziķes solo albums, kura ietekmē tapusi glezna ar nezināmiem zvēriem un sīkbūtnēm.

Animācijā tiek atdzīvinātas Evijas Vēberes un mākslinieces Silvas Stirnas abstraktā pasaulē mītošās būtnes.

"Pirmās sajūtas no mūzikas, ko Evija atsūtīja, uzreiz saistījās ar kādu maģisku kosmosu, kas ietver plašu emocionālo spektru, nav gluži maigs un mīļš, bet ar dziļi patiesām un maigām būtnēm. Pati animācija ir kā gleznas turpinājums. Mirklis, kas ļauj ieskatīties šīs citādās pasaules maģijā vēl dziļāk un ļauj pakavēties uz brīdi ar tajā esošajām būtnēm, kamēr Evijas balss maigi vedina tai cauri," stāsta animatore un māksliniece, Silva Stirna.

“Sirdsbūt ir kā spogulis, kurš transformē vienkāršu prāta izklaidi par garīgu pieredzi un liek ieraudzīt pašam sevi. Esot ieraksta procesā un skaņu sintēzes pasaulē jutu, kā tā veido savdabīgu komunikāciju, savu valodu un kļūst vizuāla. Uzrunāju Silvu ar pārliecību, ka viņa šo iedomu pasauli sajutīs un sadzirdēs. Ar Silvu pirmo reizi sadarbojos, kad izdevu mazalbumu “Dream Whispers”, kopš tā laika viņas darbi ar maniem darbiem un nedarbiem ir kā cimds ar roku," komentē Evija.

Evijas Vēberes solo albums “Sirdsbūt” tiks publicēts, šī gada 16.oktobrī. Mūziķes solo performanci drīzumā var pieredzēt TEDxRiga, kā arī sastapt Shipsea dombiedru sastāvā un Rūdolfa Macata projektā “Vēstnieks”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!