Mūziķim Robertam Gobziņam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība

Raksta attēls - Mūziķim Robertam Gobziņam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība Foto: Leta/Ieva Lūka

19.07.2016 / Parmuziku.lv

Naktī uz otrdienu mūziķis savā Facebook profilā publicējis lūgumu pēc palīdzības. “Man ir strauja veselības pasliktināšanās un dzīvoklī noticis ugunsgrēks. Lūdzu palīdzību!”

Finansiāls atbalsts nepieciešams, lai mūziķis spētu likvidēt ugunsgrēka sekas un nostāties uz kājām. Roberta Gobziņa konta numurs “Swedbank” ir LV81HABA0551009390875 (p.k. 130764-13075)

 Atbalstītāji Robertu Gobziņu varēs satikt, 20. jūlijā, no pl. 20.00. Nometņu iela 49 - Komūnbārā "Hāgenskalna Komūna".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!