Noklausies Jāņa Irbes dziesmu “Paskaties”

Raksta attēls - Noklausies Jāņa Irbes dziesmu “Paskaties” Publicitātes foto

02.09.2016 / Parmuziku.lv

Skaņdarbs mudina saskatīt skaistas lietas vienkāršībā, jo dažkārt tas, kas šķiet tālu ir tepat - mums blakus.

 Ierakstā dzirdamie mūzikas intrumenti - basģitāra, ģitāra, taustiņi un bungas – šoreiz ierakstā paša iespēlēti. Kā otru vokālistu, šim skaņdarbam, viņš pieaicināja Gerdu Gūtmani, kuras balss papildina un pilnveido šo skaņdarbu.

"Liels paldies jāsaka studijas “SKAN” radošajai personai – Jānim Dubavam, kura studijā dziesma tika ierakstīta un aranžēta, un burvīgās balss īpašniecei Gerdai Gūtmanei. Kā arī Līvai Germanei, kas palīdzēja izveidot dziesmas vizuālo noformējumu." - saka Jānis Irbe.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!