Neprātīgs pikniks Mežaparkā. Bermudu Divstūra jaunais singls ir gaisā!

Raksta attēls - Neprātīgs pikniks Mežaparkā. Bermudu Divstūra jaunais singls ir gaisā! Foto: Publicitātes foto

27.04.2015 / Parmuziku.lv

Skandalozie brālēni turpina dauzīties un piedāvā skandalozu singlu.

Grupa Bermudu divstūris, kuras solisti paši sevi dēvē par brālēniem, laiž klajā jaunu singlu un videoklipu Tu viņai patīc.

«No rīta veiksmīgi piecēlāmies, sajutāmies skaisti un nolēmām to iemūžināt video,» raksta Biceps un Triceps. «Dienas programmā bija pikniks ezera krastā (ar bioloģiskiem produktiem), un pašiem savs tvīda brauciens vislabāk noasfaltētajā vietā Rīgā - Mežaparkā. Gribējām, kā vienmēr, sanāca labāk (kā vienmēr)!»

Dziesma ir iekļauta Bermudu Divstūra albumā Ballējam neguļam, kas iznāca 2014. gada oktobrī un kuru joprojām var iegādāties Statoil degvielas uzpildes stacijās, Jāņa Rozes grāmatnīcās, mūzikas ierakstu veikalos, Bermudu Divstūra koncertos (jautāt grupas dalībniekiem).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!