Nikolajs Puzikovs piedāvā gaidāmā albuma tituldziesmu “Te nu es esmu”

Raksta attēls - Nikolajs Puzikovs piedāvā gaidāmā albuma tituldziesmu “Te nu es esmu”

08.11.2016 / Parmuziku.lv

Šodien radiostacijās nonākusi jauna Nikolaja Puzikova ieskaņota dziesma “Te nu es esmu”, kas vienlaicīgi, ir arī dziedātāja ilgi gaidītā, pirmā dziesmu albuma tituldziesma.

Dziesmu producējis Artūrs Palkevičs, kurš pielicis savu roku arī pie citiem Nikolaja hitiem, tostarp arī “Muzikālajā bankā” laurus plūkušajai dziesmai “Dievs tevi mīl”.

Dziesmas mūzikas autori ir amerikāņu autoru trio Maikls Džejs (Michael Jay), Andre Lindāls (Andre Lindal) & un Kails Kastelani (Kyle Castellani). Izdevniecība MicRec ar šiem autoriem jau agrāk ir sadarbojusies, meklējot dziesmas Elīnai Fūrmanei jeb DJ Ella un citiem latviešu izpildītājiem. Dziesmu, ar autoru atļauju, latviskojis Oskars Deigelis.

Pilns Nikolaja dziesmu albums, ko varētu dēvēt arī par viņa labāko dziesmu kolekciju, dienasgaismu ieraudzīs jau nākamajā pirmdienā, 14. novembrī un tajā būs iekļautas pavisam piecpadsmit pēdējo piecu gadu laikā tapušās dziesmas. Starp tām arī šobrīd populārie, sadarbībā ar DJ Dween tapušie hiti “Ceļojums”, “Mana mīļā meitene” un “Tu esi karsta”, kas guvusi popularitāti arī Lietuvā. Informācija par albumu vēl sekos!

Dziesmas “Te nu es esmu” radio pirmatskaņojums paredzēts otrdien,  8. novembrī “Latvijas radio 2” raidījumā “Muzikālā banka” uzreiz pēc pulksten 14:00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!