Līdz oktobrim par īpašu cenu pieejamas biļetes uz desmito Positivus festivālu

Raksta attēls - Līdz oktobrim par īpašu cenu pieejamas biļetes uz desmito Positivus festivālu Foto: Raivo Vanags

21.09.2015 / Parmuziku.lv

Nākamā gada 15., 16., un 17. jūlijā notiks jau desmitais Positivus Festivāls Salacgrīvā, kas trīs dienas pulcēs ievērojamus māksliniekus un vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju no daudzām pasaules valstīm, lai kopīgi nosvinētu festivāla desmitgadi. Par godu jubilejai no 21. septembra tikai 10 dienas biļetes uz festivālu nopērkamas par īpašu cenu.

10 gadu jubileja ir pienākusi ātrāk kā mēs varējām iedomāties. Visvairāk mēs gribētu šo festivālu sarīkot kā lieliskus mūzikas svētkus pašiem uzticamākajiem festivāla apmeklētājiem. Mums ir padomā daudz ideju un ļoti ceru, ka tās izdosies realizēt, 

stāsta festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Biļetes uz jubilejas festivālu no pirmdienas 21.septembra bez papildu komisijas maksas var iegādāties  www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā. Tikai 10 dienas līdz 30.septembrim trīs dienu biļešu cena EUR 55,00, ar telts vietu - EUR 63,00. No 1.oktobra trīs dienu biļešu cena EUR 65,00,  bet ar telts vietu EUR 73,00.

10 gados festivāls kļuvis par lielāko brīvdabas populārās mūzikas un mākslas festivālu Baltijā. To apmeklē 30000 cilvēku, gandrīz trešdaļa festivāla viesu uz Latviju brauc no ārzemēm - Igaunijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Somijas, Nīderlandes un citām valstīm.  

Festivāla pastāvēšanas gados tajā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā Robert Plant, Muse, Kraftwerk, Sigur Rós, Ellie Goulding, Manic Street Preachers, James, Moby, Sinéad O’Connor, Prāta Vētra un daudzi citi ievērojami ārzemju un pašmāju mākslinieki. 

Kādi pārsteigumi mūs sagaida nākamgad? 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!