NOASS notiks Reiner un Banga koncertvakars

Raksta attēls - NOASS notiks Reiner un Banga koncertvakars Foto: Aivars Irbulis

18.08.2020

21. augustā Rīgā, mākslas galerijā NOASS, ar koncertiem uzstāsies Latvijas modernā roka karognesēji Reiner un Banga.

Reiner ir melodiskā hārdkora/pankroka kvartets no Rīgas, kurš dibināts 2016. gadā, kad "grupas dalībnieki sanāca kopā ar vēlmi spēlēt enerģisku mūziku un labi pavadīt laiku." Grupas sastāvā spēlē Mārtiņš Vaters (vokāls), Rūdolfs Rūtenbergs (ģitāra), Raitis Radiņš (bass) un Miks Riekstiņš (bungas).

2019. gada jūlijā dienasgaismu ieraudzīja grupas debijas albums Veidojot tagadni. Ieraksts veikts Sound Division Studio, sadarbojoties ar skaņu režisoru Arturu Skujiņu-Meijiņu.

Banga ir Latvijas-Lietuvas posthārdkora trio, kura pirmsākumi meklējami 2018. gadā Rīgā. Tajā apvienojušies trīs mūziķi – Kārlis Butins (bungas un vokāls), Oskars Liukis (ģitāra un bekvokāls) un Karolis Juškauskas (bass), kas iepriekš bija sastopami grupu Parára, Gené Kruppa un No Real Pioneers sastāvos.

2020. gada janvārī klajā laists grupas debijas EP Moderns prieks. Ieraksts tapis Hodila Records, sadarbojoties ar skaņu režisoru Ģirtu Laumani jeb Lomiku.

Pasākuma sākums pulksten 20:00. Ieeja – ziedojums EUR 5.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!