Noklausies Aijas Andrejevas jauno singlu "Mazais princis"

Raksta attēls - Noklausies Aijas Andrejevas jauno singlu "Mazais princis" Publicitātes foto

12.10.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Aija Andrejeva publisko savu jaunāko veikumu – singlu "Mazais princis", kura mūzikas un vārdu autors ir Jānis Niedra. Dziedātāja izziņo arī jauno koncertprogrammu "Ceļojums pie sevis”.

„Interesants ir stāsts par to, kā šī dziesma pie manis atnāca. Pagājušajā pavasarī biju absolūti pārņemta ar Mazo princi kā tēlu – pārlasīju Antuāna de Sent-Ekziperī brīnišķīgo grāmatu, noskatījos animācijas filmu un dzīvoju sava Mazā prinča meklējumos,” atklāj dziedātāja. Tad reiz kādā sanākšanā Aijas kolēģis – ģitārists Kaspars Ansons – sastapis savu senu paziņu Jāni Niedru, kurš pašlaik Londonā mācās mūziku un raksta dziesmas.

„Jānis sarunā ieminējās, ka viņam ir vairākas dziesmas, kas varbūt varētu noderēt kādam no Kaspara māksliniekiem. Jānis viņam šīs dziesmas atsūtīja un, kad biju aizgājusi pie Kaspara uz studiju, viņš teica: man ir dziesma, kas, manuprāt, tev būtu ļoti piemērota un kas derētu tieši šim dzīves posmam. Tad, kad Kaspars datorā sāka dziesmu atskaņot, ieraudzīju, ka tā saucas „Mazais princis”... Tobrīd, dziesmu klausoties, man acīs saskrēja asaras,” stāsta Aija, piebilstot: viņai daudz nācies domāt par dažādām sakritībām, turklāt viņa sapratusi – šī dziesma noteikti ir jāieraksta. „Pie dziesmas ir pastrādāts, tā ir ierakstīta, autors ir apmierināts, mēs ar producentu arī abi esam apmierināti. Tagad varam to laist tautās!” rezumē dziedātāja.

Savukārt nākamā gada pavasarī Aija ar savu jauno akustisko dziesmu programmu „Ceļojums pie sevi” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. „Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).

Koncertu norises vietas:

  • 10.februāris plkst.19:00 Saldus mūzikas skola
  • 12.februāris plkst.18:00 Salaspils kultūras nams „Rīgava”
  • 18.februāris plkst.18:00 Kandavas Kultūras nams
  • 24.februāris plkst.19:00 Mārupes Kultūras nams
  • 25.februāris plkst.18:00 Ikšķiles tautas nams
  • 17.marts plkst.19:00 Bauskas Kultūras centrs
  • 25.marts plkst.18:00 Līvānu Kultūras centrs
  • 31.marts plkst.19:00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma”, Rīgā
  • 21.aprīlis plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nams
  • 22.aprīlis plkst.18:00 Siguldas koncertzāle „Baltais flīģelis”

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu „Ceļojums pie sevis” varēs iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!