Noklausies Alvja Lapiņa dziesmu " Starp Burvjiem un Karaļiem "

Raksta attēls - Noklausies Alvja Lapiņa dziesmu " Starp Burvjiem un Karaļiem " Foto: Olafs Ošs

08.09.2016 / Parmuziku.lv

Alvis Lapiņš klausītājiem pazīstams kā apvienību "P.o.r.n.o. & Co", "Dr. Klisicka laboratorija" un "Kafija & Mafija" biedrs, nodarbojas ar elektroniskās mūzikas radīšanu, dziesmu tekstu rakstīšanu un to izpildīšanu.

"Kopš pēdējā solo darba un šodienu ir pagājis pavasaris, vasara, rudens, ziema, pavasaris, vasara un sācies rudens. 2015.gada pavasarī, platformā soundcloud.com, publicēts albums "Zemāk par zemi", kurā atrodamas septiņas dziesmas, kas atspoguļo iesaldētas sajūtas laikā un šodienas smogu. Starp "Burvjiem un Karaļiem" – tas ir kā būt pie viena galda ar ļauno, tikai balts galdauts starp mums. Bet varbūt nemaz vairs tik balts. Un tad nāks tie, kas mazgās un gludinās līdz sasmērēsies." - saka mākslinieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!