Noklausies Dženiferas Rumpānes dziesmu “Nakts Pārsteigums”

Raksta attēls - Noklausies Dženiferas Rumpānes dziesmu “Nakts Pārsteigums” Publicitātes foto

17.07.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma “Nakts Pārsteigums” ir par vientulību un ilgām pēc mīļotā cilvēka, kad viņa nav blakus, jo laiks šķiet kā mūžība, bet, esot kopā vai sapņojot, pazūd laika izjūta, un laiks paskrien kā mirklis. Šī dziesma radās spontāni, kad kādā vakarā Dženifere atrada mātes, Vijas Rumpānes, jaunības dzejoli un, būdama tā iedvesmota, uzrakstīja dziesmu.

Dženifere Rumpāne ir jauna džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste, komponiste, aranžētāja un pedagoģe, kā arī desmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte klasiskās mūzikas žanrā.

Mūzikā un tekstos Dženifere ieliek dvēseli, jo tā piešķir dzīvību. Turklāt dziesmās tiecas rast zelta vidusceļu starp džeza un populāro mūziku, ietverot tekstos cilvēka emociju lidojumu un strupceļus ikdienas gaitās.

“Kad sirdsbalss dod radošo impulsu, prātam jāpalīdz to realizēt, un kad iedvesma ir noķerta, tā jāizmanto un jānotur, cik ilgi vien iespējams,” saka mūziķe.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!