Noklausies grupas "Laime Pilnīga" jauno singlu “Apocalyptic Intimacy”

Raksta attēls - Noklausies grupas "Laime Pilnīga" jauno singlu “Apocalyptic Intimacy” Publicitātes foto

11.10.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Laime Pilnīga" klausītājiem nodod skaņdarbu “Apocalyptic Intimacy”, kas tika iekļauts grupas pēdējā albumā “LP” un dodas koncerttūrē, kuras laikā paredzēti koncerti Latvijā, Vācijā un Nīderlandē.

Kompozīcija "Apocalyptic Intimacy” vēsta par mirkli, kad apkārt notiekošais neliekas svarīgs un pasaule eksistē tikai no tā, ko tu jūti, dzirdi, redzi.

Oktobra beigās "Laime Pilnīga" dodas “Apocalyptic Intimacy tour” koncerttūrē uz Vāciju un Nīderlandi un pirms tam paviesojoties arī Latvijas pilsētās: Alūksnē, Liepājā un Ģitāristu sesijas ietvaros, Praulienā. Ārzemēs "Laime Pilnīga" dodas ar nosaukumu "The LP" , pavisam kopā grupai paredzēti 12 koncerti

Skaņdarbs, tāpat kā pēdējais grupas albums, ierakstīts un māsterēts "Wolk Recording Studios" ar Aleksandru Volku pie pults, kas arī palīdzējis grupai kā producents.  Mūzikas un vārdu autors ir "Laime Pilnīga".

Laime Pilnīga muzicē kopš 2006.gada. Publikai bijusi iespēja dzirdēt grupu uzstājamies gan visos lielākajos Baltijas rokfestivālos, gan neskaitāmos pasākumos un mūzikas klubos. Tāpat „Laime Pilnīga” mūziķi ir piedalījušies festivālos Polijā, Bulgārijā, Ungārijā, Lietuvā un Igaunijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!