Noklausies "Kontraflovs" jaunāko singlu "Attiecību Blūzs"

Raksta attēls - Noklausies "Kontraflovs"  jaunāko singlu "Attiecību Blūzs"

30.10.2016 / Parmuziku.lv

Radošā apvienība "Kontraflovs" nāk klajā ar jaunāko singlu "Attiecību Blūzs" un tā liriku video. "Attiecību Blūzs" ir pirmais singls no "Kontraflovs" otrā veidotā albuma "SPB" un daļēji atspoguļo nākotnes albuma fonētisko raksturu.

Artūrs Rikmanis par dziesmu: "Dziesma "Attiecību Blūzs"  ir par mūsdienu cilvēka konfliktu starp karjeras un ģimenes dzīves veidošanu. Cilvēki mūsdienās arvien biežāk nespēj atrast pietiekami daudz laiku abiem, piemēram, jauni pārli nevelta laiku bērnu plānošanai, lai tā vietā attīstītu savu karjeru. Tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir. Pēc "Kontraflovs" domām, svarīgi ir nevis tas, cik laiks un nauda cilvēkam ir, bet gan nozīme ir tam, kā cilvēks izvēlas savu laiku un naudu izmantot".

Dāvis Strauss par dziesmu: "Attiecību blūzs ir šedevrs - katrs sitiens, skaņa, aranžējums, katra nots, katra zilbe un rinda, katra frekvence. Kā producents un skaņu režisors es muzikāli esmu spējīgs pieņemt visadekvātākos lēmumus, velkot saiknes ar dziesmas pamata ideju un lirikām. "Kontraflovs" rada un producē mūziku, kas ir virs vidējā kvalitātes līmeņa Pasaules tirgū, kā arī visaugstākās pilotāžas hip-hops un producentu darbs pašmāju mūzikā".

Dziesma ierakstīta Labo Ierakstu Studija (Rīga), Dynamic Records (Rīga)un Barron Studios (Hjūstona) ierakstu studijās. Dziesma ir miksēta un masterēta Barron Studios. 

Pie dziesmas strādāja:
Producents: Dāvis Strauss
Lirika: Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss, Juris Šteinfelds (Pionieris)
Ierakstu inženieri: Dāvis Strauss, Vadik Squarez, Ingus Punkts (Punkts uz I)
Miksa inženieris: Dāvis Strauss
Master inženieris: Chris Macek

Pie video strādāja:
video operators: Jānis Rubenis
video operatora asistents: Rinalds Zelts
video montāža un pēcapstrāde: Jānis Rubenis
Drift meistars: Renārs Beķeris

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!