Noklausies! Midnight Projects izdod ceturto singlu gada laikā

Raksta attēls - Noklausies! Midnight Projects izdod ceturto singlu gada laikā Publicitātes foto

04.10.2021

Šī gada 1. oktobrī grupa Midnight Projects izdod savu ceturto un līdz šim gaidītāko singlu Again&Again.

Ar debijas singlu Stay grupa nāca klajā pagājušā gada pirmajā novembrī, kam sekoja vēl divi skaņdarbi - Going Home un Love Tastes Better -  un, nu, grupa izdevusi savu ceturto, līdz šim gaidītāko singlu Again&Again!

Again&Again ir muzikāli spēcīgākais grupas singls, un tā tapšanas iedvesma lūkojama raibajā un karstajā vasarā. Ne velti, singls pirmatskaņots sezonas noslēguma pasākumā - Ezīšfestā!

Dziesma stāsta par vasaras romānu. Tieši lapkritī skaņdarbs ļaus ikvienam klausītajam uz brīdi vēlreiz ieslīkt notikumu bagātajā 2021. gada vasarā, atcerēties izbraucienus ar draugiem, karstākās ballītes un kopā pavadīto laiku. 

Grupa izveidojusies 2019. gadā. Tās sastāvā ir Kristers Ķeveris – vokālists, Jurģis Funts – solo ģitāra, ritma ģitāra, papildus vokāls, Klāvs Timermanis – solo ģitāra, ritma ģitāra, Marius Beks – basģitāra, Valters Kriškāns – bungas. Salīdzinot ar citām Latvijas jaunajām grupām, grupa “Midnight Projects” izceļas uz citu fona gan savā skanējumā, gan savu sociālo portālu +prezentācijā.            

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!