Noklausies "Ron the Star" dziesmu “Adelaida”

Raksta attēls - Noklausies "Ron the Star" dziesmu “Adelaida”

08.08.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis Ron the Star iepazīstina ar jaunām vēsmām no sava topošā otrā albuma – ar singlu “Adelaida”. Jaunais singls sarakstīts ar divām domām un zemtekstiem, kas savstarpēji – viens otru papildina. Adelaida ir pilsēta Austrālijā, kas simbolizē bezrūpības un mūžīgās saules, laimes zemi.

Kā saka dziesmas galvenais autors:

Katrs no mums dzīvo savā laika joslā - viena sirds puse ir mūsu dzimtenē Latvijā, bet otra – kaut kur citur, piemēram saulainajā Adelaidā. Un tā – katra no pusēm metaforiski meklē viena otru caur sapņiem, “dabas stihijām”, laiku un attālumu.

Šīs dziesmas otrs zemteksts ir par mīlestību, kura meklē cilvēku. Par savstarpējām attiecībām, kurās esošie cilvēki vēlas būt kopā, taču nepazaudējot sevi - turpinot tiekties pēc savu mērķu sasniegšanas.

Dziesma “Adelaida” ir pirmais singls no Ron the Star topošā otrā albuma ''Pray for the Way''. Dziesmas galvenie autori ir divi mūziķi - Ronalds Znatnajs (Ron the Star) un Artūrs Laurs, taču dziesmas tapšanā piedalījies arī dziesmu un mūzikas tekstu autors Emīls Buiķis, kā arī tādi pieredzējuši mūziķi un producenti kā Kārlis un Valdis Indrišonoki un Normunds Petrovs. Dziesmas “mikss” ticis nodots Reiņa Kārkliņa ziņā, bet tā masterēta Valmierā, ar Ģirta Laumaņa palīdzību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!