Noklausies! Tapusi pavisam neparasta "Bēdu manu lielu bēdu" aranžija

Raksta attēls - Noklausies! Tapusi pavisam neparasta "Bēdu manu lielu bēdu" aranžija Ekrānšāviņš no video

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu tautasdziesmas "Bēdu manu lielu bēdu" aranžijas autore ir Nora Etno. Ieraksts tapis mājas studijā.

Nora ir beigusi Ventspils Mūzikas vidusskolas “Mūsdienu ritmu mūzikas” nodaļu, basģitāras specialitātē. Meitene raksta savu mūziku un veido aranžijas latviešu tautas dziesmām.

"“Bēdu manu lielu bēdu” interpretācija tapa tajā brīdī un gana spontāni, “ stāsta Nora.

Es paņēmu mikrofonu, ieslēdzu ierakstu un vienkārši sāku dziedāt to, ko tajā brīdī jutu. Man sirdij tuvs ir latviskums, iespējams, tāpēc, arī šoreiz gala rezultāts ir tautas dziesma. Tā jau notiek - meklējot vienmēr atgriežamies pie sevis paša.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!