Normuds Rutulis piedāvā muzikālu pasaku "Sniegavīru triumfs"

Raksta attēls - Normuds Rutulis piedāvā muzikālu pasaku "Sniegavīru triumfs" Publicitātes foto

03.12.2016 / Parmuziku.lv

Dziesmas mūzikas autors ir Māris Ozols, bet vārdu Normunds Rutulis. Sadarbībā ar Kristapu Krievkalnu tapis krāšņs muzikālais stāsts šai pasakai, kuru ieskaņojis "Logic Symphonic Orchestra". Piebalsis vesels sniegavīru ansamblis, kuru diriģēja Kristaps un Normunds.

“Sniegavīru triumfs” ir muzikāla īspasaka par to, kā būtu, ja ļaudis spētu noticēt tam, ka arī sniegavīri vēlas un varētu atdzīvoties un pat dziedāt. Turklāt viņu dziesma un deja spējīga atkausēt sirdi pat tiem, kuri netic brīnumiem. Tas būtu varen jautri. Atliek vien pašiem ilustrēt savās fantāzijās – kā būtu, ja būtu tā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!