Normunds Pauniņš duetā ar Ievu Akurāteri iedziedājis dziesmu "Mātei"

Raksta attēls - Normunds Pauniņš duetā ar Ievu Akurāteri iedziedājis dziesmu "Mātei" Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Ideja par duetu radās Ievai Akurāterei, un kā atzīst Normunds, tad viņas unikālais vokāls skaņdarbam ienes jaunu elpu un spēcīgākas emocijas!

Mūzikas autors un solists Normunds Pauniņš:

Šī dziesma man ir īpaša un ļoti personiska.Tā ir veltījums manai mīļajai mammai un, protams, arī citām māmiņām - mīliet un esiet viņām tagad!

“Bērniņ, manu dēliņ, manu meitiņ, - man gribētos Tevi saukt par mazu mūžīgi, bet laiks mūs nežēlos. Un vienīgais, kas man atliek, ir tā žēlastība un mīlestība, ko varu Tev dot! Tā teiktu un darītu katra sieviete, kas ir māte. Un kas atliek mums, bērniem? – atdarīt mūžīgo ar mūžīgo, ar pateicību dziesmā!...” – tā saka dziesmas dzejas autors Ivars Kurpnieks.

Ir sakritis un saveidojies viss nepieciešamais, lai rastos jauka, dvēseliska un patiesa dziesma" - tā noslēgumā par dziesmu "Mātei" bilst tās autors Normunds Pauniņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!