Noskaties! Arstaruslmirus publisko video albuma tituldziesmai “Skatu punkti”

Raksta attēls - Noskaties! Arstaruslmirus publisko video albuma tituldziesmai “Skatu punkti” Foto: Aiga Rēdmane

29.05.2020

Iestājoties pavasarim, Arstarulsmirus publiskoja albumu ”Skatu punkti”, kas ir pirmais mūziķa albums no jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “Vēlējuma dziesmām”. Šodien tiek publiskots dziesmas “Skatu punkti” oficiālais video.

Albuma tituldziesmā ietverts albuma pamatvēstījums par tiekšanos caur personisko pieredzi un cieņpilnu mijiedarbību ar apkārtējiem dzīves procesu tvert plašāk, pilnīgāk un dziļāk. Piedziedājuma mantriskā stilistika ir spilgts “Vēlējuma dziesmu” saturiskā virziena paraugs, kurā akcents tiek likts uz tādiem ideāliem kā empātija, savstarpējs atbalsts un sadarbība. Šīs vērtības tiek pasvītrotas arī dziesmas noslēguma daļā, paužot uz sadarbību vērstu attieksmi jeb centību no, reizēm tik automātiskā, ieraduma reaģēt ar vārdiem - “jā, bet…” pāriet uz savstarpēji papildinošu nostāju - “jā, un”.

“Dziesma “Skatu punkti” tika veidota vairāk kā “tautas dziesma”, kas ir domāta, lai varētu sadziedāties kopā ar klausītājiem. Tāpēc domājot par dziesmas vizualizāciju, vēlējāmies izmantot animētu teksta video formātu, lai akcentētu tieši dziesmas tekstus. Un lai tādā veidā palīdzētu klausītājam vieglāt uztvert dziesmas vēstījumu jau ar pirmo reizi, “stāsta Arstarulsmirus. 

 

Līdz ar albuma izdošanu tika plānoti pirmie koncertsērijas koncerti, tomēr līdz ar Covid-19 pandēmijas notikumiem un liegumiem, plānotie koncerti tika pārcelti uz Septembri: 6. septembrī Liepājā un 11. septembrī Cēsīs. Biļetes uz koncertiem iegādāmajamas internetā aula.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!