Noskaties "Bandmaster" jauno videoklipu dziesmai "Are You Happy?"

Raksta attēls - Noskaties "Bandmaster" jauno videoklipu dziesmai "Are You Happy?" Ekrānšāviņš no videoklipa

26.08.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju elektroniskās mūzikas apvienība "Bandmaster" vasaras izskaņā klausītājiem piedāvā grupas jaunāko, piekto singlu “Are You Happy?” un dziesmas video, ko veidojis Jānis Jēkabsons.

Grupas vokāliste Zelma, zināma arī kā repere VIŅA, stāsta, ka dziesma radusies mežā, braucot ar riteni. “Vārdi ir par brīdī, kurā nonāc patīkamu notikumu un emociju virpulī, un tas nekad vairs neapstājas”. Virpulis ir grupa, reps un dzīve ar mūziku – “brīdis, kad atdod emocijas un laiku rakstot, ar cerību, ka apkārtējiem ir tikpat liels prieks dziesmu dzirdēt, kāds ir tās radīšanas brīdī”. Viņa secina, ka dziesmas video ir ar līdzīgu ideju un depresīvu šīs sajūtas tulkojumu.

Brīdī, kad video varonim atņem dārgāko, kas viņam ir, viņš vairs neredz jēgu dzīvot.

 “Ja tev ir kāposts, tad viss ir labi, dāma blakus, un, ja vēl esi labsirdīgs, padalies ar citiem”, stāsta video režisors Jānis Jēkabsons. " Ja nav kāposta, ir jāiet peldēties!"

 Singla “Are You Happy?” stīgu aranžējumu veidojis Goran Gora.

No 26. augusta “Get Live” / “Are You Happy?” kā dubultsingls pieejams populārākajos mūzikas servisos. Dziesmu skaņas gala apstrādi jeb masteringu “Spectrum” studijā Nantē, Francijā veicis Damien Bolo, kurš strādājis ar "C2C" albumu “Tetra”.

"Bandmaster" ir Zelma Jēgere, Andis Ansons un DJ Rudd – Rūdolfs Budze.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!