Noskaties "Carnival Youth" jauno, simbolisko videoklipu "Youth is Gold"

Raksta attēls - Noskaties "Carnival Youth" jauno, simbolisko videoklipu "Youth is Gold" Foto: Rinalds Zelts

13.03.2017 / Parmuziku.lv

Režisora Reiņa Spailes vadībā dziesmai "Youth is Gold" uzburts pasakains un simboliem bagāts videoklips, kurā galveno varoni tēlo Eva Bērziņa. Video operators – Kristaps Dzenis, producente – Ieva Karpoviča. Dziesmas ideja video lielākoties tika iemūžināta universālveikalā “Stockmann”.

"Youth Is Gold” ir ceturtais un noslēdzošais singls no "Carnival Youth" pērn izdotā albuma "Propeller”. Kopā ar to tiek izdota arī jauna dziesma – singla b-puse  "Lots Of Nobodies”.

Albums "Propeller” februāra beigās notikušajā Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons” apbalvošanas ceremonijā tika atzīts par labāko 2016. gada indīpopa vai alternatīvās mūzikas albumu, kā arī saņēma 2016. gada labākā albuma titulu.

Singla izdošana pavada vienu no svarīgākajiem notikumiem grupas līdzšinējā karjerā – šodien tās dalībnieki dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur ar vairākiem koncertiem uzstāsies pasaulē lielākajā un nozīmīgākajā mūzikas konferencē "South by Southwest” jeb "SXSW”. Konference no 10. līdz 19. marta norisinās Ostinā, Teksasā.

Šogad "Carnival Youth” ar vairākiem koncertiem uzstājusies Čehijā, Polijā, Slovākijā un Norvēģijā, savukārt 2016. gadā albuma "Propeller” turnejas ietvaros "Carnival Youth” paviesojušies teju visās Eiropas valstīs, kā arī Ņujorkā, ASV. Amerikas un Kanādas apvienotajā topā "CMJ Music Chart” albums iekļuvis top 80. Tuvākajā nākotnē līdzās vairākiem festivāliem ārvalstīs grupa iecerējusi arī vairākas aktivitātes Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!