Noskaties iepriekš nepublicētu "Skyforger" video!

Raksta attēls - Noskaties iepriekš nepublicētu "Skyforger" video! Foto: Inese Grīnberga

25.10.2016 / Parmuziku.lv

Par godu gaidāmajam "Skyforger" koncertam Cēsu Fonoklubā 17. novembrī, pasākuma organizatori piedāvā iepriekš nepublicētu video – fragmentu no grupas uzstāšanās festivālā “Fono Cēsis”, proti, dziesmu “Kad Ūsiņš jāj”.

Dienu pirms Latvijas valsts pasludināšanas gadadienas – 17. novembrī Cēsu “Fonoklubā” norisināsies folkmetāla grupas “Skyforger” uzstāšanās. Ieejas biļetes servisā “eKase” ierobežotā skaitā ir pieejamas, sākot no 25. oktobra pulksten 12:00. 

 Kaut arī “Skyforger” līdz šim ir uzstājušies vairākos “Fono” rīkotajos pasākumus, piemēram, festivālos un lielkoncertos “Fonofest”, “Fono Cēsis” un “Fono Rīga”, pasākumu rīkotāju mājvietā “Fonoklubā” folkmetāla apvienība uz skatuves kāps pirmo reizi.

"Skyforger” līdz šim ir bijusi viena no retajām lielajām pašmāju grupām, kas pie mums vēl nav viesojusies, tāpēc viņu koncerts valsts svētku noskaņās mums ir divtik priecīgs un nozīmīgs notikums,

pastāstīja koncerta organizators Marts Sildniks.  

 

Ņemot vērā “Fonokluba” ietilpību, biļetes servisā “eKase.lv” būs pieejamas ļoti ierobežotā skaitā, sākot no 25. oktobra pulksten 12:00. Atgādinām, ka koncerts norisināsies ceturtdien, 17. novembrī. Ieeju “Fonoklubs” vērs vaļā pulksten 22:00, savukārt biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 10EUR.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!