Noskaties "Tvērumu" jauno videoklipu "Šķēres"

Raksta attēls - Noskaties "Tvērumu" jauno videoklipu "Šķēres" Publicitātes foto

02.08.2016 / Parmuziku.lv

“Šķēres” ir pēdējais priekšvēstnesis augustā sagaidāmajam "Tvērumu" studijas albumam “Audums”. Skaņdarba videoklips filmēts Rīgā, tā veidotājs ir Emīls Kālis, galvenajās lomās iejutušies aktieri Kaspars Dumburs un Laura Leingarte.

Tvērumi ir dzīvas mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (taustiņi, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti). Augustā Tvērumi turpinās jūlijā iesākto koncerttūri, uzstājoties Daugavpilī, Rīgā, Rēzeknē, Beverīnā un Liepājā.

Vairāk informācijas var atrast grupas mājaslapā: http://skutelis.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!