Notiks bezmaksas seminārs "Menedžments un stratēģiskā plānošana"

Raksta attēls - Notiks bezmaksas seminārs  "Menedžments un stratēģiskā plānošana" Foto: LaIPA

07.12.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 12. decembrī plkst. 15:00, Kaņepes Kultūras centrā ( Skolas ielā 15, Rīgā) notiks seminārs "Menedžments un stratēģiskā plānošana" - daļa no izglītojošo semināru sērija mūzikas menedžeriem "MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC”.

Semināru "Mūzikas industrijas ABC” izveides  mērķis un uzdevums ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos.

Semināru "Menedžments un stratēģiskā plānošana" vadīs Guna Zučika, grupas "Carnival Youth" menedžere, apskatot tēmas:

  • Kas ir menedžeris un kāda  ir tā  nozīme, uzdevumi?
  • Kā tiek veidots laika un darbu plāns?

Ieeja – bezmaksas.
Nodarbības norises laiks no plkst. 15.00 – 18.00.
Reģistrāciju semināram var veikt līdz 12.12.2016 plkst. 12:00, nosūtot pieteikumu uz epastu - .

Semināru organizē Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports, semināru atbalsta LaIPA un Kultūras ministrija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!