Arstarulsmirus vadīs meistarklasi "Mūzikas izmantošana efektīvākam darbam ar cilvēku grupām"

Raksta attēls - Arstarulsmirus  vadīs meistarklasi "Mūzikas izmantošana efektīvākam darbam ar cilvēku grupām" Foto: Evija Tifanova

21.11.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķis un pašizaugsmes treneris Arstarulsmirus aicina uz divu dienu meistarklasi "Mūzikas izmantošana efektīvākam darbam ar cilvēku grupām". Meistarklasē būs iespējams uzzināt paņēmienus, kā mūziku savās aktivitātēs izmantot apzinātāk un kvalitatīvāk.

Meistarklases mērķauditorija ir cilvēki, kas strādā ar cilvēku grupām un darbā izmanto mūziku (pedagogi, treneri, pasākumu vadītāji). Meistarklases saturu veidos gan praktiskais, gan teorētiskais ietvars.

Dalībnieki iegūs teorētiskas zināšanas par mūzikas izmantošanas plusiem un mīnusiem, izpratni par to, kāpēc cilvēki mūziku uztver atšķirīgi. Apgūs vingrinājumus, kā ar mūzikas starpniecību veicināt sadarbību un empātiju.

Meistarklase "Mūzikas izmantošana efektīvākam darbam ar cilvēku grupām" notiks Rīgā, 10. un 11. decembrī "Turība Business HUB" telpās (Graudu iela 68, korpuss A).  Trenerim Arstarulsmirus asistēs Reinis Širokovs. Plašāka informācija atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!